Firma | Praca / Kariera

Praca / Kariera

Poszukujemy osób do pracy na produkcji w Złotkowie.

Obowiązki:

Obsługa wtryskarek

Montaż i odbieranie detali z maszyny

Praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania

Chęć do pracy

Zdolności manualne

Skrupulatność

Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

Umowę o pracę

Stabilność zatrudnienia

Możliwość nauki zawodu

Prywatną opiekę medyczną

Dofinansowane posiłki i napoje w firmowej kantynie

Dofinansowaną kartę Multisport

Ubezpieczenie grupowe na życie

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv na adres:

Bowa Polska Sp.z o.o.

Złotkowo, ul. Obornicka 10 62-002 Suchy Las, lub złożenie dokumentów osobiście w recepcji.

Zapewniamy szkolenie od podstaw!

Napisz: rekrutacja@bowa.pl

www.bowa.pl

Bowa Polska sp. z o.o. informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Bowa Polska sp. z o.o. z siedzibą w Złotkowie (62-002), ul. Obornicka 10, NIP: 7780045015

W związku z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez administratora danych mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mogą Państwo także skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod@bowa.pl Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Bowa Polska sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, w celu rekrutacji na inne stanowiska pracy, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Bowa Polska sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na inne stanowiska pracy”.

Państwa dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnie wyrażonej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać przekazane nam dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku. Ponadto Państwa dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres wskazany w odrębnych przepisach prawa.